درخواست MS برای پذیرش در دانشگاه های کانادا

درخواست MS برای اخذ شرایط پذیرش در بهترین دانشگاه های کانادا می باشد.شما باید نمرات TOEFL و IELTS  و MELAB را داشته باشید.برخی از دانشگاه ها و دوره های خاص در دانشگاه های برتر ممکن است نیاز به نمرات GRE داشته باشند. گرفتن ویزای دانشجویی کانادا آسان تر از ویزای آمریکا و یا انگلیس است و همچنین در کانادا هزینه تحصیلات دانشگاهی نیز کمتر است (در مقایسه با ایالات متحده آمریکا).اگر مدرک تحصیلی خود را از کانادا دریافت کنید، شرایط اخذ اقامت در کانادا برای شما آسان تر خواهد شد.
پذیرش در دانشگاه های کانادا بسیار ارزان تر از دانشگاه های آمریکا است و دارای نهادهای بین المللی نیز می باشد.همین طور، پذیرش در دانشگاه کانادا نسبتا ساده تر است، مهلت  بسیاری از برنامه های مهندسی نیز بین دسامبر و فوریه است،(توجه داشته باشید که آن ها در مقایسه با دانشگاه های آمریکا آسانتر می باشند.) شرایط پذیرش در دانشگاه های کانادا نسبتا ساده تر است،
اما در ۳-۴ دانشگاه برتر، سخت است 
TOEFL / IELTS و GPA مدرک مهندسی برای پذیرش مهم هستند.GRE نیز مهم است TOEFL یا نمره IELTS بسیار مهم است.بیشتر دانشگاه های برتر امتیاز TOEFL iBT= 90-100 را ترجیح می دهندشرایط مشابه در دانشگاه های زبان فرانسه کانادا نیز وجود دارد.به دانشجویان بین المللی توصیه می شود اگر دوره تحصیلی که می خواهند بگذرانند بیشتر از یکسال است برای تحصیل با دانشگاه های  کانادا تماس بگیرند و اپلای کنند.

هزینه تحصیل  و هزینه در یک دانشگاه کانادا کمتر از دانشگاههای آمریکا است.
بورس تحصیلی کشورهای مشترک المنافع یکی از منابع مالی دانشگاه های کانادا در سطح تحصیلات تکمیلی است (برای کارشناسی ارشد در کانادا)،
اما محدود به تعداد بسیار اندکی از دانش آموزان  فوق العاده  و تیز هوش و یا نخبه است، که در کشورهای مشترک المنافع زندگی می کنند.
هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بین المللی (برای یک سال) ممکن است که از ۱۵،۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰ دلار کاندا متفاوت باشد (اکثر دوره های پزشکی  حدود ۲۵،۰۰۰ دلار کانادا خواهد بود. پزشکی و دوره های مرتبط گرانتر هستند).
برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بین المللی، برنامه های MBA ممکن است حدود ۵۰،۰۰۰۰ دلار کانادا باشد،اما بیشتر دوره ها در حدود ۱۶،۰۰۰ دلار کانادا خواهد بود. کانادا: هزینه تحصیلی در رشته های (MS، BS، MBA) برای دانشگاه های مختلف کانادامتفاوت می باشد.

اگر به دنبال بهترین دانشگاه کانادا هستید:

   دانشگاه واترلو، انتاریو –دانشگاه تورنتو، انتاریو –دانشگاه مک گیل، مونترال، کبک – دانشگاه سیمون فریزر–دانشگاه کارلتون، اتاوا، انتاریو –دانشگاه مونترال، کبک –دانشگاه کوئینز، کینگستون را به شما پیشنهاد می کنیم

قدیمی ترین دانشگاه در مونترال و یکی از سه دانشگاه انگلیسی زبان در کبک می باشد.این دانشگاه یک موسسه تحقیقاتی عمومی است که نام خود را از بازرگان گلاسزو، جیمز مک گیل، که در سال ۱۸۱۳ به عنوان موسس کالج مک گیل برگزیده شد،گرفته است. در سال ۱۸۲۹ به عنوان اولین دانشکده پزشکی کشور تاسیس شد.

این دانشگاه شامل ۱۱ دانشکده است که دارای ۱۱ مدرسه هستند که در ۳۰۰ ساختمان قرار دارند. این دانشگاه  ظرفیت حدود ۴۰،۰۰۰ دانش آموز، که ۲۴٪ آنها از بیش از ۱۵۰ کشور مختلف هستند، تامین می کند.  ظرفیت بالا باعث شده است که یک دانشگاه بین المللی متنوع برای دانشجویان پزشکی دکترا در کانادا باشد.

مک گیل یک شبکه تقریبا ۲۵۰،۰۰۰ نفره از فارغ التحصیلان  در بیش از ۱۸۰ کشور دارد.فارغ التحصیلان معروفی همچون خواننده و ترانه سرا Leonard Cohen، بازیگر ویلیام شاتنر و فضانورد دیو ویلیامز و همچنین دارای ۱۲ برنده جایزه نوبل و ۱۴۰ دانشمند در کارنامه این دانشگاه است که بیش از هر دانشگاه دیگری در کشور است.بسیاری از کشفیات همچون کشف اینکه اتم ها را می توان تقسیم کرد، اولین نقشه قشای مغزی مغز و اختراع پلکسی گلاس از افتخارات این دانشگاست.مک گیل همچنین ادعای اختراع فوتبال آمریکایی، هاکی و بسکتبال را مطرح می کند. محوطه اصلی دانشگاه در مرکز شهر مونترال در پای کوه رویال است. در کنار پردیس اصلی Milton Parc، یک منطقه شهری وجود دارد که برای استفاده بسیاری از دانشجویان دانشگاه می باشد. پردیس دوم در ۱۸ کیلومتری غرب  دانشگاه در یک محیط روستایی قرار دارد.

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو با تاریخ طولانی، به عنوان مرکز نوآوری در این شهر از مدتها قبل یکی از عوامل کاتالیزور پیشرفت و تغییر بوده است  در میان فارغ التحصیلان پزشکی، اولین دکتر سیاه در کانادا از دانشگاه تورنتو فارغ التحصیل شد، اولین کانادایی بومی کانادا و اولین پزشک زن کشور در این دانشگاه درجه اول تحصیل کرده اند. در این دانشگاه  بود که بنتینگ و بهترین انسولین کشف شد؛ ستاره شناس معروف ،هلن ساویر تحقیقات پیشگام  درباره کهکشان را در اینجا انجام داد؛ نورثروپ فری نظریه نقد ادبی را شکل داده تد راجرز اولین ایستگاه رادیویی بدون باتری را راه اندازی کرد. الی فرانکلین برتون، فیزیکدان، نخستین میکروسکوپ الکترونی آمریکای شمالی را ساخت. گروهی از هفت هنرمند، چهار نخست وزیر کانادا و پنج برنده جایزه نوبل در دانشگاه تورنتو رشد کردند. متفکران بزرگ مانند مارگارت اتوود، رمان نویس و مارشال مک لوهان، نظریه پرداز رسانه، شروع به گفتگو در زمینه های مختلف کردند.

جهت تحصیل در کشور کاناداو شرایط پذیرش مهاجر در این کشوربا ما تماس بگیرید.