ثبت نام آزمون PTE  و ماک PTE

آزمون PTE در حال حاضر در ایران برگزار نمی شود و در نتیجه نمی توان به صورت ریالی هزینه را پرداخت کرد . ما برای تسهیل ثبت نام برای مشتریان خود امکان ثبت نام در آزمون را فراهم کرده ایم .

آزمون ماک PTE آزمون آنلاین آزمایشی می باشد که توسط سازمان بانی PTE برگزار می شود و در سنجش متقاضیان و رسیدن به آمادگی برای امتحان بسیار موثر است. ما انجام ماک را به همه توصیه می کنیم

نکاتی که در هنگام ثبت نام آزمون PTE باید به آن دقت کنید:

  • آزمون PTE در ایران برگزار نمی شود پس سایت Pearson  را چک کنید تا کشور و شهر هایی که در آن آزمون برقرار می شود را بشناسید. پس از کسب آمادگی برای شرکت در آزمون و انتخاب تاریخ مناسب برای خود، دوباره روزهای آزمون در مرکز مورد نظر خود را چک کنید و همزمان با خرید بلیط و رزرو اقامتگاه برای ثبت نام آزمون با ما تماس بگیرید. اگر کشور مورد نظر شما نیاز به ویزا دارد، ابتدا ویزا را بگیرید و سپس به خرید بلیط و ثبت نام  آزمون اقدام کنید.
  • همه سنترهای برگزار کننده آزمون را ما توصیه نمی کنیم و شما را در انتخاب سنتر مناسب راهنمایی می کنیم. ( بعضی سنتر ها بدلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان بسیار پر سر و صدا بوده و شرکت کنندگان در قسمت Listening  نمی توانند سوالات را بشنوند. )
  • بدلیل هزینه بالای سفر خارجی، توصیه ما به شرکت کنندگان این است که چند روزی در مقصد بمانند تا در صورت رضایت بخش نبودن نمرات دوباره بتوانند در آزمون شرکت کنند. با توجه به سطح زبانی شما و نمره مورد نیاز ما شما را راهنمایی می کنیم.
  • با توجه به وجود امتحانات ماک ما توصیه می کنیم که شرکت کنندگان حداقل یکبار در آزمون ماک را قبل از آزمون اصلی  شرکت کنند. برای ثبت نام  آزمون ها ماک نیز ما در خدمت شما هستیم.

برای متقاضیان ثبت نام در آزمون PTE  یا آزمون ماک PTE  با ما به شماره های زیر تماس بگیرید تا پس از هماهنگی تاریخ و ساعت مورد نظر ثبت نام شما به عمل آید.

آدرس:شیراز، بلوار کریم خان زند، کوچه 45، ساختمان پاسارگاد

ساعت پاسخ گویی به تلفن: شنبه تا چهار شنبه 8 الی 14 – پنجشنبه 8 الی 12

تلفن: ۰۷۱۳۲۳۱۶۹۹۰ و ۰۷۱۳۲۳۱۶۹۱۷
ایمیل: [email protected]